26 груд. 2008 р.

1:144 Revell С-37 (№ 04000)

Отже, нарешті, я почав роботу над маленькою і простою моделлю Су-47 (також відомого, як С-37) марки Revell. Нагадаю, що Су-47 це прототип для вивчення аеродинамічних і маневрених якостей схеми з оберненим крилом.
Цю модель мені подарували на день народження. Сам я б таку не купив через масштаб і маленьку кількість деталей. Проте це непоганий „пацієнт“, щоб потренуватися після довгого часу, а також щоб покращити мої вміння з аерографом. Розглянемо сам набір.


Модель, як я вже казав, має мало деталей і всі вони розміщені на трьох виливках чорного кольору. Виливки упаковані в торбинку. В принципі, якість непогана але, скажімо, Italeri мені подобається більше. Задирок немає, але краї деталей, як завжди, треба буде трохи обробити напилком і шкуркою.


Інструкція досить великого формату і, зважаючи на те, що модель маленька, кожен крок зображено на великій площі паперу. Втім, це модель „для дітей“, отже нічого дивного.
Так як розповідати про набір більше нема чого, покажу, що я вже зробив. А зробив я досить мало — витратив півтори години на фарбування крісла, кабіни та дошки приладів. Цей масштаб — просто смерть. Фарбувати довелося загостреною паличкою-колупалочкою для зубів, але вийшло непогано для таких маленьких деталей. Я використав емалеві фарби Model Master і акриловий колір Tamiya. Далі було вже пізно і я склав (без клею) фюзеляж і закріпивши половинки стрічкою підготував його до обробки: трохи пошліфую стик, щоб крила та інші деталі прикладалися краще. На фото видно тарілочки для фарби, а в них пофарбоване крісло, кабіну і трохи гірше панель з приладами. Продовження буде.

5 коментарів:

Mavisson сказав...

Твоя черга.:)

RC-Avia.com сказав...

кое что интересненько

Савеленко сказав...

Якщо цікавить щось конкретне по цьому набору, то запитуйте і я напишу.

Радиоуправляемые авиамодели сказав...

Кстати, вместо модельного коврика для сборки авиамоделей можно использовать кусок линолиума.
Только езать надо с обратной - мягкой стороны

Савеленко сказав...

А це дає якісь переваги? Адже у мене вже є справжній килимок...